23S08T-1DCG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 23S08T-1DCG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK MULT ZD SPRD SPECT 16SOIC
Duomenų lapai: 23S08T-1DCG.pdf
  • Pranešimas
23S08T-1DCG specifikacijos
Dalies numeris 23S08T-1DCG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3969 pcs Duomenų lapas 23S08T-1DCG.pdf
Įtampa - tiekimas 2.3 V ~ 2.7 V Įveskite Clock Multiplier, Zero Delay Buffer
Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 1:8 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Išvestis CMOS, LVTTL Kiti vardai 800-1329
800-1329-ND
IDT23S08T-1DCG
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis LVTTL
Dažnumas - maks 133.3MHz Skirstytuvas / daugiklis No/No