23S05T-1DCG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 23S05T-1DCG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK BUFFER PL ZD 8-SOIC
Duomenų lapai: 1.23S05T-1DCG8.pdf2.23S05T-1DCG8.pdf
  • Pranešimas
23S05T-1DCG8 specifikacijos
Dalies numeris 23S05T-1DCG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 64218 pcs Duomenų lapas 1.23S05T-1DCG8.pdf2.23S05T-1DCG8.pdf
Įtampa - tiekimas 2.3 V ~ 2.7 V Įveskite Zero Delay Buffer
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 1:5 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Išvestis CMOS, LVTTL Kiti vardai IDT23S05T-1DCG8
IDT23S05T-1DCG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvestis LVTTL Dažnumas - maks 133MHz