1527G-110LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1527G-110LF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC VIDEO CLK SYNTHESIZER 16TSSOP
Duomenų lapai: 1527G-110LF.pdf
  • Pranešimas
1527G-110LF specifikacijos
Dalies numeris 1527G-110LF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4854 pcs Duomenų lapas 1527G-110LF.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Įveskite Clock/Frequency Synthesizer, Frequency Generator
Tiekėjo prietaisų paketas 16-TSSOP Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Išvestis LVCMOS Kiti vardai ICS1527G-110LF
ICS1527G-110LF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis LVTTL
Dažnumas - maks 110MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No
Diferencialas - įvestis: išvestis No/No Bazinės dalies numeris ICS1527
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM
Sandelyje: 7638 pcs
parsisiųsti: 1527960000.pdf
RFQ
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: CABLE 3POS
Sandelyje: 18918 pcs
parsisiųsti: 1527964.pdf
RFQ
1528
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: ROLLER KIT, 1/2" - 1-1/4" PVC
Sandelyje: 162 pcs
parsisiųsti:
1528-1
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: TERM TURRET SINGLE L=2.36MM TIN
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: CABLE 3POS
Gamintojai: Adafruit
apibūdinimas: OSCILLOSCOPE PROBE 100MHZ
apibūdinimas: VALVE CONN 3POS TYPE BI
parsisiųsti:
apibūdinimas: CABLE 3POS
apibūdinimas: VALVE CONNECTOR 4POS TYPE CI
1527G-110LFT
1527G-110LFT
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC VIDEO CLK SYNTHESIZER 16TSSOP
parsisiųsti: 1527G-110LFT.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus