1526GILFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1526GILFT
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC VIDEO CLK SYNTHESIZER 16TSSOP
Duomenų lapai: 1526GILFT.pdf
  • Pranešimas
1526GILFT specifikacijos
Dalies numeris 1526GILFT Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4146 pcs Duomenų lapas 1526GILFT.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Įveskite Clock/Frequency Synthesizer, Frequency Generator
Tiekėjo prietaisų paketas 16-TSSOP Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Išvestis LVCMOS Kiti vardai ICS1526GILFT
ICS1526GILFT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis LVTTL
Dažnumas - maks 110MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No
Diferencialas - įvestis: išvestis No/No Bazinės dalies numeris ICS1526
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1527-1
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: TERM TURRET SINGLE L=12.29MM TIN
Sandelyje: 182483 pcs
parsisiųsti: 1527-1.pdf
RFQ
1526GILF
1526GILF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC VIDEO CLK SYNTHESIZER 16TSSOP
Sandelyje: 4478 pcs
parsisiųsti: 1526GILF.pdf
RFQ
1527-4
parsisiųsti: 1527-4.pdf
1526GLFT
1526GLFT
parsisiųsti: 1526GLFT.pdf
1526A 01010000
1526A 01010000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 3COND 20AWG SHLD
Sandelyje: 26 pcs
parsisiųsti:
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: CABLE 3POS
1526GLF
1526GLF
parsisiųsti: 1526GLF.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN BUTT SPLICE 4 AWG CRIMP
apibūdinimas: CONN BUTT SPLICE 6 AWG CRIMP
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: CABLE 8POS M12 PLUG-WIRE 5M
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus