1493K-17LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
1493K-17LF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1493K-17LF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLOCK SYNTHESIZER 20-VFQFPN
Duomenų lapai: 1493K-17LF.pdf
  • Pranešimas
1493K-17LF specifikacijos
Dalies numeris 1493K-17LF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5003 pcs Duomenų lapas 1493K-17LF.pdf
Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 2 V Įveskite Clock/Frequency Synthesizer, Fanout Distribution, Spread Spectrum Clock Generator
Tiekėjo prietaisų paketas 20-VFQFPN (4x4) Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 1:5 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-VFQFN Exposed Pad PLL Yes with Bypass
Išvestis Clock Kiti vardai ICS1493K-17LF
ICS1493K-17LF-ND
Darbinė temperatūra -10°C ~ 80°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Clock, Crystal
Dažnumas - maks 48MHz Skirstytuvas / daugiklis No/No
Diferencialas - įvestis: išvestis No/No Bazinės dalies numeris ICS1493-17
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SIZE(2.8) FASTON TAB
Sandelyje: 952290 pcs
parsisiųsti: 1494210-2.pdf
RFQ
1493
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: ROUND SPACER #8 PHENOLIC 3/4"
Sandelyje: 175147 pcs
parsisiųsti: 1493.pdf
RFQ
1494
apibūdinimas: ROUND SPACER #8 PHENOLIC 1"
1492A 0107500
1492A 0107500
Gamintojai: Belden
Sandelyje: 9 pcs
parsisiųsti:
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: LAMP INCAND RS-8 DBL BAYO 6.5V
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: REDUCTION GEAR ASSEMBLY-4TH
Sandelyje: 168 pcs
parsisiųsti:
1493K-17LFT
1493K-17LFT
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC CLOCK SYNTHESIZER 20-VFQFPN
parsisiųsti: 1493K-17LFT.pdf
1493A 0107500
1493A 0107500
Gamintojai: Belden
Sandelyje: 5 pcs
apibūdinimas: SIZE(2.8) FASTON RECPT
apibūdinimas: REDUCTION GEAR ASSEMBLY-3RD
Sandelyje: 302 pcs
Gamintojai: JKL Components Corporation
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus