1339AC-2SRGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1339AC-2SRGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC
Duomenų lapai: 1339AC-2SRGI8.pdf
  • Pranešimas
1339AC-2SRGI8 specifikacijos
Dalies numeris 1339AC-2SRGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 48304 pcs Duomenų lapas 1339AC-2SRGI8.pdf
Įtampa - maitinimas, baterija 1.3 V ~ 3.7 V Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 5.5 V
Įveskite Clock/Calendar Laiko formatas HH:MM:SS (12/24 hr)
Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis -
Sąsaja I²C, 2-Wire Serial funkcijos Alarm, Leap Year, Square Wave Output, Trickle-Charger
Išsamus aprašymas Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Datos formatas YY-MM-DD-dd
Dabartinis - laikmatis (maks.) 200µA @ 3.63V ~ 5.5V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
133I,BK
133I,BK
Gamintojai: Serpac Electronic Enclosures
apibūdinimas: BOX ABS BLACK 4.38"L X 3.25"W
Sandelyje: 11279 pcs
parsisiųsti: 133I,BK.pdf
RFQ
133I,AL
133I,AL
apibūdinimas: BOX ABS ALMOND 4.38"L X 3.25"W
Sandelyje: 12060 pcs
parsisiųsti: 133I,AL.pdf
RFQ
1339C-31SRI
1339C-31SRI
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC
parsisiųsti: 1339C-31SRI.pdf
13399
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: BG STSHLD MTL-IN 20''X24'' 100EA
parsisiųsti: 13399.pdf
1339AC-31SRGI8
1339AC-31SRGI8
parsisiųsti: 1339AC-31SRGI8.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: HD INDL NON-AMP APPLI
Sandelyje: 26 pcs
parsisiųsti: 1339827-1.pdf
1339AC-31SRGI
1339AC-31SRGI
parsisiųsti: 1339AC-31SRGI.pdf
1339AC-2SRGI
1339AC-2SRGI
parsisiųsti: 1339AC-2SRGI.pdf
1339A 0037500
1339A 0037500
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 11COND 18AWG SHLD
Sandelyje: 2 pcs
parsisiųsti:
1339C-31SRI8
1339C-31SRI8
parsisiųsti: 1339C-31SRI8.pdf
apibūdinimas: HD-I 5EMPO110F280F BENCH/LDMK.
Sandelyje: 22 pcs
Sandelyje: 33 pcs
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus