1338-18DVGI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1338-18DVGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP
Duomenų lapai: 1.1338-18DVGI8.pdf2.1338-18DVGI8.pdf
  • Pranešimas
1338-18DVGI8 specifikacijos
Dalies numeris 1338-18DVGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 68607 pcs Duomenų lapas 1.1338-18DVGI8.pdf2.1338-18DVGI8.pdf
Įtampa - maitinimas, baterija 1.3 V ~ 3.7 V Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V
Įveskite Clock/Calendar Laiko formatas HH:MM:SS (12/24 hr)
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Kiti vardai IDT1338-18DVGI8
IDT1338-18DVGI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
funkcijos Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output Išsamus aprašymas Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 56B I²C, 2-Wire Serial 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Datos formatas YY-MM-DD-dd Dabartinis - laikmatis (maks.) 2µA @ 3.3V