1337AGDVGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1337AGDVGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP
Duomenų lapai: 1337AGDVGI8.pdf
  • Pranešimas
1337AGDVGI8 specifikacijos
Dalies numeris 1337AGDVGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 70162 pcs Duomenų lapas 1337AGDVGI8.pdf
Įtampa - maitinimas, baterija - Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V
Įveskite Clock/Calendar Laiko formatas HH:MM:SS (12/24 hr)
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis -
Sąsaja I²C, 2-Wire Serial funkcijos Alarm, Leap Year, Square Wave Output
Išsamus aprašymas Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Datos formatas YY-MM-DD-dd
Dabartinis - laikmatis (maks.) 0.3µA @ 1.3V ~ 1.8V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1337AGDCGI8
1337AGDCGI8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
Sandelyje: 81260 pcs
parsisiųsti: 1337AGDCGI8.pdf
RFQ
1337DVGI8
1337DVGI8
apibūdinimas: IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-MSOP
Sandelyje: 64946 pcs
parsisiųsti: 1337DVGI8.pdf
RFQ
1337A 00310000
1337A 00310000