RH2B-ULCAC110-120V
IDECIDEC
RH2B-ULCAC110-120V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RH2B-ULCAC110-120V
Gamintojas / Gamintojas: IDEC
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Duomenų lapai: RH2B-ULCAC110-120V.pdf
  • Pranešimas
RH2B-ULCAC110-120V specifikacijos
Dalies numeris RH2B-ULCAC110-120V Gamintojas IDEC
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8488 pcs Duomenų lapas RH2B-ULCAC110-120V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 96 VAC Išjunkite įtampą (min.) 36 VAC
Nutraukimo stilius Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungimo įtampa 240VAC, 30VDC - Max
Serija RH Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1885-1475 Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Socketable
funkcijos LED Indicator, Test Button Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 120VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia -
Ritinio srovė 8.0mA