RH2B-UAC110-120V
IDECIDEC
RH2B-UAC110-120V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RH2B-UAC110-120V
Gamintojas / Gamintojas: IDEC
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Duomenų lapai: RH2B-UAC110-120V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RH2B-UAC110-120V specifikacijos
Dalies numeris RH2B-UAC110-120V Gamintojas IDEC
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12143 pcs Duomenų lapas RH2B-UAC110-120V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 96 VAC Išjunkite įtampą (min.) 36 VAC
Nutraukimo stilius Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungimo įtampa 240VAC, 30VDC - Max
Serija RH Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1885-1514 Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Socketable
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 120VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia -
Ritinio srovė 8.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RH215C106KA30A3
RH215C106KA30A3
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 10UF 50V X7R SMD