APD199DN-S-240V
IDECIDEC
IDEC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APD199DN-S-240V
Gamintojas / Gamintojas: IDEC
Prekės aprašymas PB PILOT LIGHT 30MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
APD199DN-S-240V specifikacijos
Dalies numeris APD199DN-S-240V Gamintojas IDEC
apibūdinimas PB PILOT LIGHT 30MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4128 pcs Duomenų lapas
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 240V
Žiūrėjimo kampas - Įveskite LED
Nutraukimo stilius Screw Terminal Serija TWTD
Reitingai AC Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 1.18" (30.0mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas - Objektyvo skaidrumas -
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top Objektyvo spalva Blue
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva -
Apsauga nuo įsilaužimo IP65, NEMA 4X, 13 funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator 240V Round with Domed Top Screw Terminal Dabartinis -