ICTE12CHE3/51
Vishay Semiconductor Diodes Division
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ICTE12CHE3/51
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE GEN PURPOSE 1.5KE
Duomenų lapai: ICTE12CHE3/51.pdf
  • Pranešimas
ICTE12CHE3/51 specifikacijos
Dalies numeris ICTE12CHE3/51 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 4784 pcs Duomenų lapas ICTE12CHE3/51.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 14.1V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 12V Įtampa - suskirstymas 1.5KE
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 70A
Polarizacija DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai ICTE12CHE3/51GI
ICTE12CHE3/51GI-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas ICTE12CHE3/51
apibūdinimas DIODE GEN PURPOSE 1.5KE Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 17.1V
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ICTE12HE3/51
ICTE12HE3/51
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: DIODE GEN PURPOSE 1.5KE
Sandelyje: 4090 pcs
parsisiųsti: ICTE12HE3/51.pdf
RFQ
ICTE12CHE3_A/D
ICTE12CHE3_A/D
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 12V 17.1V 1.5KE
Sandelyje: 177575 pcs
parsisiųsti: ICTE12CHE3_A/D.pdf
RFQ
ICTE12HE3_A/D
ICTE12HE3_A/D
apibūdinimas: TVS DIODE 12V 16.5V 1.5KE