ICTE10CHE3/51
Vishay Semiconductor Diodes Division
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ICTE10CHE3/51
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE GEN PURPOSE 1.5KE
Duomenų lapai: ICTE10CHE3/51.pdf
  • Pranešimas
ICTE10CHE3/51 specifikacijos
Dalies numeris ICTE10CHE3/51 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 5908 pcs Duomenų lapas ICTE10CHE3/51.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 11.7V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 10V Įtampa - suskirstymas 1.5KE
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 90A
Polarizacija DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai ICTE10CHE3/51GI
ICTE10CHE3/51GI-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas ICTE10CHE3/51
apibūdinimas DIODE GEN PURPOSE 1.5KE Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 14.5V
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ICTE10C-E3/73
ICTE10C-E3/73
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 14.5V 1.5KE
Sandelyje: 172501 pcs
parsisiųsti: ICTE10C-E3/73.pdf
RFQ
ICTE10-E3/54
ICTE10-E3/54
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 14.1V 1.5KE
Sandelyje: 180092 pcs
parsisiųsti: ICTE10-E3/54.pdf
RFQ
ICTE10HE3_A/C
ICTE10HE3_A/C
parsisiųsti: ICTE10HE3_A/C.pdf
ICTE10C-E3/51
ICTE10C-E3/51
parsisiųsti: ICTE10C-E3/51.pdf
ICTE10CHE3_A/C
ICTE10CHE3_A/C