PPTR3000AP5VN-R120
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PPTR3000AP5VN-R120
Gamintojas / Gamintojas: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Prekės aprašymas PRESSURE TRANSDUCER
Duomenų lapai: 1.PPTR3000AP5VN-R120.pdf2.PPTR3000AP5VN-R120.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 35 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 35 pcs
  • Pranešimas
PPTR3000AP5VN-R120 specifikacijos
Dalies numeris PPTR3000AP5VN-R120 Gamintojas Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Galimas kiekis 35 pcs Duomenų lapas 1.PPTR3000AP5VN-R120.pdf2.PPTR3000AP5VN-R120.pdf
Įtampa - tiekimas 6 V ~ 30 V Nutraukimo stilius PC Pin
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija PPTR
Slėgio tipas Absolute Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Cylinder
Išvesties tipas Analog, RS-485 Išvestis 0 V ~ 5 V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Veikimo slėgis 3000 PSI (20684.27 kPa)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus slėgis 6000 PSI (41368.54 kPa)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 3000 PSI (20684.27 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Tikslumas ±0.24%