PPTR0040AP2VN-R111
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PPTR0040AP2VN-R111
Gamintojas / Gamintojas: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Prekės aprašymas PRESSURE TRANSDUCER
Duomenų lapai: 1.PPTR0040AP2VN-R111.pdf2.PPTR0040AP2VN-R111.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 30 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 30 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PPTR0040AP2VN-R111 specifikacijos
Dalies numeris PPTR0040AP2VN-R111 Gamintojas Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Galimas kiekis 30 pcs Duomenų lapas 1.PPTR0040AP2VN-R111.pdf2.PPTR0040AP2VN-R111.pdf
Įtampa - tiekimas 6 V ~ 30 V Nutraukimo stilius PC Pin
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija PPTR
Slėgio tipas Absolute Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Cylinder
Išvesties tipas Analog, RS-232 Išvestis 0 V ~ 5 V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Veikimo slėgis 40 PSI (275.79 kPa)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus slėgis 120 PSI (827.37 kPa)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 40 PSI (275.79 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Tikslumas ±0.24%