PPT2-0100GWR2VS
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PPT2-0100GWR2VS
Gamintojas / Gamintojas: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Prekės aprašymas PRESSURE TRANSDUCER
Duomenų lapai: 1.PPT2-0100GWR2VS.pdf2.PPT2-0100GWR2VS.pdf3.PPT2-0100GWR2VS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 63 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 63 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PPT2-0100GWR2VS specifikacijos
Dalies numeris PPT2-0100GWR2VS Gamintojas Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
apibūdinimas PRESSURE TRANSDUCER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63 pcs Duomenų lapas 1.PPT2-0100GWR2VS.pdf2.PPT2-0100GWR2VS.pdf3.PPT2-0100GWR2VS.pdf
Įtampa - tiekimas 6 V ~ 34 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija PPT2
Slėgio tipas Vented Gauge Uosto stilius Barbed
Uosto dydis Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual Paketas / dėžutė Module Cube
Išvesties tipas Analog, RS-232 Išvestis 0 V ~ 5 V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Veikimo slėgis 100 PSI (689.48 kPa)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus slėgis 300 PSI (2068.43 kPa)
funkcijos - Išsamus aprašymas Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube
Tikslumas ±0.0375%