PPT2-0100GKF2VE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PPT2-0100GKF2VE
Gamintojas / Gamintojas: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Prekės aprašymas PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 100PSIG
Duomenų lapai: 1.PPT2-0100GKF2VE.pdf2.PPT2-0100GKF2VE.pdf3.PPT2-0100GKF2VE.pdf
RoHs statusas RoHS atitiktis
Akcijų būklė 49 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 49 pcs
  • Pranešimas
PPT2-0100GKF2VE specifikacijos
Dalies numeris PPT2-0100GKF2VE Gamintojas Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
apibūdinimas PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 100PSIG "Lead Free Status / RoHS" statusas RoHS atitiktis
Galimas kiekis 49 pcs Duomenų lapas 1.PPT2-0100GKF2VE.pdf2.PPT2-0100GKF2VE.pdf3.PPT2-0100GKF2VE.pdf
Įtampa - tiekimas 6 V ~ 34 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija PPT2
RoHS statusas RoHS Compliant Slėgio tipas Gauge
Uosto stilius Filtered, Threaded Uosto dydis Male - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter
Paketas / dėžutė Module Cube Išvesties tipas Analog, RS-232
Išvestis 0 V ~ 5 V Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C
Veikimo slėgis 100 PSI (689.48 kPa) Maksimalus slėgis 600 PSI (4136.85 kPa)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks funkcijos -
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Gauge Male - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube Tikslumas ±0.075%