PPT0100GWW2VA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PPT0100GWW2VA
Gamintojas / Gamintojas: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Prekės aprašymas PRESSURE TRANSDUCER
Duomenų lapai: 1.PPT0100GWW2VA.pdf2.PPT0100GWW2VA.pdf3.PPT0100GWW2VA.pdf4.PPT0100GWW2VA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 79 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 79 pcs
  • Pranešimas
PPT0100GWW2VA specifikacijos
Dalies numeris PPT0100GWW2VA Gamintojas Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Įtampa - tiekimas 5.5 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Vented Gauge Uosto stilius Barbed
Uosto dydis Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual Paketas / dėžutė Module Cube
Išvesties tipas Analog, RS-232 Išvestis 0 V ~ 5 V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Veikimo slėgis 100 PSI (689.48 kPa)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus slėgis 300 PSI (2068.43 kPa)
funkcijos - Išsamus aprašymas Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube
Tikslumas ±0.05%