PPT0100GFX2VA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PPT0100GFX2VA
Gamintojas / Gamintojas: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Prekės aprašymas PRESSURE TRANSDUCER
Duomenų lapai: 1.PPT0100GFX2VA.pdf2.PPT0100GFX2VA.pdf3.PPT0100GFX2VA.pdf4.PPT0100GFX2VA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 77 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
  • Pranešimas
PPT0100GFX2VA specifikacijos
Dalies numeris PPT0100GFX2VA Gamintojas Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Įtampa - tiekimas 5.5 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Vented Gauge Uosto stilius Filtered, Threaded
Uosto dydis Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter Paketas / dėžutė Module Cube
Išvesties tipas Analog, RS-232 Išvestis 0 V ~ 5 V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Veikimo slėgis 100 PSI (689.48 kPa)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus slėgis 300 PSI (2068.43 kPa)
funkcijos - Išsamus aprašymas Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube
Tikslumas ±0.05%