PPT0010DXW2VB
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PPT0010DXW2VB
Gamintojas / Gamintojas: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Prekės aprašymas PRESSURE TRANSDUCER
Duomenų lapai: 1.PPT0010DXW2VB.pdf2.PPT0010DXW2VB.pdf3.PPT0010DXW2VB.pdf4.PPT0010DXW2VB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 79 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 79 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PPT0010DXW2VB specifikacijos
Dalies numeris PPT0010DXW2VB Gamintojas Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Įtampa - tiekimas 5.5 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Differential Uosto stilius Barbed, Threaded
Uosto dydis Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Male - 0.13" (3.18mm) Tube Paketas / dėžutė Module Cube
Išvesties tipas Analog, RS-232 Išvestis 0 V ~ 5 V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Veikimo slėgis ±10 PSI (±68.95 kPa)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus slėgis ±30 PSI (±206.84 kPa)
funkcijos - Išsamus aprašymas Pressure Sensor ±10 PSI (±68.95 kPa) Differential Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Male - 0.13" (3.18mm) Tube 0 V ~ 5 V Module Cube
Tikslumas ±0.05%