PPT0010DFW2VB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PPT0010DFW2VB
Gamintojas / Gamintojas: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Prekės aprašymas PRESSURE TRANSDUCER
Duomenų lapai: 1.PPT0010DFW2VB.pdf2.PPT0010DFW2VB.pdf3.PPT0010DFW2VB.pdf4.PPT0010DFW2VB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 77 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
  • Pranešimas
PPT0010DFW2VB specifikacijos
Dalies numeris PPT0010DFW2VB Gamintojas Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Įtampa - tiekimas 5.5 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Differential Uosto stilius Barbed, Filtered
Uosto dydis Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter Paketas / dėžutė Module Cube
Išvesties tipas Analog, RS-232 Išvestis 0 V ~ 5 V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Veikimo slėgis ±10 PSI (±68.95 kPa)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus slėgis ±30 PSI (±206.84 kPa)
funkcijos - Išsamus aprašymas Pressure Sensor ±10 PSI (±68.95 kPa) Differential Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube
Tikslumas ±0.05%