P19RP1UP
HoffmannHoffmann
Hoffmann
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P19RP1UP
Gamintojas / Gamintojas: Hoffmann
Prekės aprašymas PANEL RACK MOUNT 1UX19.00
Duomenų lapai: P19RP1UP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
P19RP1UP specifikacijos
Dalies numeris P19RP1UP Gamintojas Hoffmann
Galimas kiekis 4839 pcs Duomenų lapas P19RP1UP.pdf
Svoris 1.3 lbs (589.7g) Ventiliacija Non-Vented
Įveskite Panel Dydis / Matmenys 0.125" H (3.18mm)
Serija - Kiti vardai 1441-1533
76710
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Metal, Steel
Naudoti su / susijusiais produktais 19" Panel Width Racks funkcijos -
Išsamus aprašymas Metal, Steel Panel 0.125" H (3.18mm) Gray Spalva Gray