ASG10X10X4NK
HoffmannHoffmann
ASG10X10X4NK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASG10X10X4NK
Gamintojas / Gamintojas: Hoffmann
Prekės aprašymas JUNCTION BOX STEEL 10"L X 10"W
Duomenų lapai: ASG10X10X4NK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
ASG10X10X4NK specifikacijos
Dalies numeris ASG10X10X4NK Gamintojas Hoffmann
Galimas kiekis 3976 pcs Duomenų lapas ASG10X10X4NK.pdf
Svoris 6.4 lbs (2.9kg) Storis -
Dydis / Matmenys 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija - Reitingai IP30, NEMA 1, UL-50, 50E
Kiti vardai 1441-1371 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 4.016" (102.00mm) funkcijos Wall Mount
Išsamus aprašymas Junction Box Metal, Steel Gray Cover Included 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) X 4.016" (102.00mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Junction Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 100 in² (645 cm²)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ASG-ULJ-98.304-MHZ-509595-T
ASG-ULJ-98.304-MHZ-509595-T
Gamintojai: Abracon Corporation
apibūdinimas: OSC 98.304MHZ LVCMOS SMD