ST80X-18S
HiroseHirose
ST80X-18S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ST80X-18S
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG 18POS SMD
Duomenų lapai: ST80X-18S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ST80X-18S specifikacijos
Dalies numeris ST80X-18S Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG 18POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4970 pcs Duomenų lapas ST80X-18S.pdf
Įtampos įvertinimas 100V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas -
Serija ST Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.039" (1.00mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai H1956TR
Darbinė temperatūra -30°C ~ 80°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.378" (9.60mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Board Guide, Mounting Flange, Shielded
Tvirtinimo tipas Latch Holder Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount 18 position 0.039" (1.00mm)
Dabartinis įvertinimas 0.5A Susisiekimo tipas Non-Gendered