ST40X-10S-CVR(30)
HiroseHirose
ST40X-10S-CVR(30) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ST40X-10S-CVR(30)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG 10POS SOLDER CBL MNT
Duomenų lapai: ST40X-10S-CVR(30).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ST40X-10S-CVR(30) specifikacijos
Dalies numeris ST40X-10S-CVR(30) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG 10POS SOLDER CBL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57124 pcs Duomenų lapas ST40X-10S-CVR(30).pdf
Laido tipas Discrete Vielos matuoklis -
Serija ST Eilučių tarpas -
Pikis 0.020" (0.50mm) Pakuotė Tray
Kiti vardai H125280
ST40X-10S-CVR(30)-ND
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Shielded
Tvirtinimo tipas - Išsamus aprašymas 10 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold
Susisiekimo tipas Non-Gender Specific Susisiekite su Finish Thickness 8.00µin (0.203µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Plug
Spalva Black Kabeliu nutraukimas Solder
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ST40X-10S-CV(80)
ST40X-10S-CV(80)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN PLUG 10POS SOLDER PCB
Sandelyje: 5743 pcs
parsisiųsti: ST40X-10S-CV(80).pdf
RFQ
ST40X-18S-CV(30)
ST40X-18S-CV(30)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN PLUG 18POS SOLDER