ST40-10S-CVR(30)
HiroseHirose
ST40-10S-CVR(30) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ST40-10S-CVR(30)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG 10POS SOLDER CBL MNT
Duomenų lapai: ST40-10S-CVR(30).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ST40-10S-CVR(30) specifikacijos
Dalies numeris ST40-10S-CVR(30) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG 10POS SOLDER CBL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74989 pcs Duomenų lapas ST40-10S-CVR(30).pdf
Laido tipas Discrete Vielos matuoklis 28-30 AWG
Serija ST Eilučių tarpas -
Pikis 0.020" (0.50mm) Pakuotė Tray
Kiti vardai H125278
ST40-10S-CVR(30)-ND
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Tvirtinimo tipas - Išsamus aprašymas 10 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold 28-30 AWG