RM21WTP-15P(71)
HiroseHirose
RM21WTP-15P(71) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RM21WTP-15P(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: RM21WTP-15P(71).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
RM21WTP-15P(71) specifikacijos
Dalies numeris RM21WTP-15P(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3131 pcs Duomenų lapas RM21WTP-15P(71).pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 21 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Nickel Serija RM-W
Pakuotė Bulk Kiti vardai 109-1403-8-71
H124408
RM21WTP-15P(71)-ND
Orientacija Keyed Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Diallyl Phthalate (DAP) Apsauga nuo įsilaužimo IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos Backshell, Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 5A