QR/P18-12PA
HiroseHirose
QR/P18-12PA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QR/P18-12PA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 1.5MM 12 POS
Duomenų lapai: QR/P18-12PA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QR/P18-12PA specifikacijos
Dalies numeris QR/P18-12PA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 1.5MM 12 POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59523 pcs Duomenų lapas QR/P18-12PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas IDC
Serija QR/P18 Pikis 0.059" (1.50mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai H124328
QR/P18-12PA-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius -
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 12
Stulpelių skaičius - Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 1A