QM40-26PA-EP(50)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QM40-26PA-EP(50)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONNECTOR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
QM40-26PA-EP(50) specifikacijos
Dalies numeris QM40-26PA-EP(50) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONNECTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5160 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 100VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija QM Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.070" (1.78mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 226-0080-9-50
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.571" (14.50mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Shielded
Tvirtinimo tipas - Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 26 position 0.070" (1.78mm)
Dabartinis įvertinimas 0.5A Susisiekimo tipas Outer Shroud Contact
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.079" (2.00mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -