PCN10-32P-2.54DSA
HiroseHirose
PCN10-32P-2.54DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCN10-32P-2.54DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas DIN CONN HEADER 32POS 2 ROW STR
Duomenų lapai: PCN10-32P-2.54DSA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PCN10-32P-2.54DSA specifikacijos
Dalies numeris PCN10-32P-2.54DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas DIN CONN HEADER 32POS 2 ROW STR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4992 pcs Duomenų lapas PCN10-32P-2.54DSA.pdf
Nutraukimas Solder Stilius B
Serija PCN10 Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai *PCN10-32P-2.54DSA
H2032
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Medžiaga - izoliacija Polybutylene Terephthalate (PBT)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 2A Susisiekite su Finish Thickness 8.00µin (0.203µm)