MQ212B-10PR
HiroseHirose
MQ212B-10PR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MQ212B-10PR
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD
Duomenų lapai: MQ212B-10PR.pdf
  • Pranešimas
MQ212B-10PR specifikacijos
Dalies numeris MQ212B-10PR Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RCPT 10POS 0.5MM R/A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5545 pcs Duomenų lapas MQ212B-10PR.pdf
Įtampos įvertinimas 50VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Serija MQ212
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai *MQ212B-10PR
H11460CT
MQ212B10PR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.112" (2.85mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Board Guide, Solder Retention
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 10 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Dabartinis įvertinimas 0.3A Susisiekimo tipas Center Strip Contact