MI21-50PD-SF
HiroseHirose
MI21-50PD-SF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MI21-50PD-SF
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Duomenų lapai: MI21-50PD-SF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MI21-50PD-SF specifikacijos
Dalies numeris MI21-50PD-SF Gamintojas Hirose
Galimas kiekis 4297 pcs Duomenų lapas MI21-50PD-SF.pdf
Serija MI21 Pakuotė Tray
Kiti vardai *MI21-50PD-SF
H3232
MI2150PDSF
Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Montavimo funkcija Normal, Standard - Top
Įterpimas, pašalinimo metodas Push In, Pull Out Aukštis virš valdybos 0.281" (7.15mm)
funkcijos Board Guide Išmetimo pusė -
Išsamus aprašymas 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)