MDF7-40DP-2.54DSA(55)
HiroseHirose
MDF7-40DP-2.54DSA(55) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-40DP-2.54DSA(55)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 40POS 2.54MM
Duomenų lapai: MDF7-40DP-2.54DSA(55).pdf
  • Pranešimas
MDF7-40DP-2.54DSA(55) specifikacijos
Dalies numeris MDF7-40DP-2.54DSA(55) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 40POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4274 pcs Duomenų lapas MDF7-40DP-2.54DSA(55).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija MDF7 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.612" (15.54mm) Kiti vardai 547-0253-0-55
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 40 position 0.100" (2.54mm)
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.394" (10.00mm)