MDF7-3S-2.54DSA(01)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-3S-2.54DSA(01)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECEPT 3POS SNG GOLD 1=100
Duomenų lapai: MDF7-3S-2.54DSA(01).pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MDF7-3S-2.54DSA(01) specifikacijos
Dalies numeris MDF7-3S-2.54DSA(01) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RECEPT 3POS SNG GOLD 1=100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5753 pcs Duomenų lapas MDF7-3S-2.54DSA(01).pdf
Įtampos įvertinimas 250VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija MDF7
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q2432770
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.197" (5.00mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 3 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi - Jungties tipas Receptacle, Bottom Entry
Programos -
Susiję produktai
MDF7-34DP-2.54DSA(55)
MDF7-34DP-2.54DSA(55)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 34POS 2.54MM
Sandelyje: 47643 pcs
parsisiųsti: MDF7-34DP-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-3S-2.54DSA(56)
MDF7-3S-2.54DSA(56)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 3POS SNG GOLD
Sandelyje: 5183 pcs
parsisiųsti: MDF7-3S-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-3P-2.54DSA(01)
MDF7-3P-2.54DSA(01)
apibūdinimas: CONN HDR 3POS 2.54MM
parsisiųsti: MDF7-3P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(55)
MDF7-3S-2.54DSA(55)
apibūdinimas: CONN RECEPT 3POS SINGLE TIN
parsisiųsti: MDF7-3S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-3S-2.54DSA
MDF7-3S-2.54DSA
parsisiųsti: MDF7-3S-2.54DSA.pdf
MDF7-3S-2.54DSA(34)
MDF7-3S-2.54DSA(34)
apibūdinimas: CONN RECEPT 3POS SINGLE
parsisiųsti: MDF7-3S-2.54DSA(34).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(36)
MDF7-3S-2.54DSA(36)
parsisiųsti: MDF7-3S-2.54DSA(36).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(95)
MDF7-3S-2.54DSA(95)
apibūdinimas: CONN RCPT 3POS SGL STR TH TIN