MDF7-34D-2.54DSA(71)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-34D-2.54DSA(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD
Duomenų lapai: MDF7-34D-2.54DSA(71).pdf
  • Pranešimas
MDF7-34D-2.54DSA(71) specifikacijos
Dalies numeris MDF7-34D-2.54DSA(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5642 pcs Duomenų lapas MDF7-34D-2.54DSA(71).pdf
Įtampos įvertinimas 250VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija MDF7
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 547-0227-0-71
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 34
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA), Nylon Izoliacijos aukštis 0.197" (5.00mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 34 Position Receptacle, Bottom Entry Connector Through Hole Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Female Socket Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Susisiekite su Finish Thickness - Post - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - paštu - Susisiekite su Finish - poravimosi -
Jungties tipas Receptacle, Bottom Entry Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDF7-3P-2.54DSA(55)
MDF7-3P-2.54DSA(55)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 3POS 2.54MM
Sandelyje: 122763 pcs
parsisiųsti: MDF7-3P-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-34DP-2.54DSA(55)
MDF7-34DP-2.54DSA(55)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 34POS 2.54MM
Sandelyje: 47643 pcs
parsisiųsti: MDF7-34DP-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-34D-2.54DSA(42)
MDF7-34D-2.54DSA(42)
apibūdinimas: CONN RCPT 34POS DBL STR TH GOLD
parsisiųsti:
MDF7-34D-2.54DSA(38)
MDF7-34D-2.54DSA(38)
apibūdinimas: CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD
parsisiųsti: MDF7-34D-2.54DSA(38).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(96)
MDF7-34D-2.54DSA(96)
parsisiųsti:
MDF7-34D-2.54DSA(70)
MDF7-34D-2.54DSA(70)
parsisiųsti: MDF7-34D-2.54DSA(70).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(60)
MDF7-34D-2.54DSA(60)
parsisiųsti: MDF7-34D-2.54DSA(60).pdf
MDF7-3P-2.54DSA(01)
MDF7-3P-2.54DSA(01)
parsisiųsti: MDF7-3P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(55)
MDF7-34D-2.54DSA(55)
parsisiųsti: MDF7-34D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(95)
MDF7-34D-2.54DSA(95)
apibūdinimas: CONN RCPT 34POS DBL STR TH TIN
MDF7-34D-2.54DSA(56)
MDF7-34D-2.54DSA(56)
parsisiųsti: MDF7-34D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-34DP-2.54DSA
MDF7-34DP-2.54DSA
parsisiųsti: MDF7-34DP-2.54DSA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus