MDF7-25P-2.54DSA(01)
HiroseHirose
MDF7-25P-2.54DSA(01) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-25P-2.54DSA(01)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 25POS 2.54MM
Duomenų lapai: MDF7-25P-2.54DSA(01).pdf
  • Pranešimas
MDF7-25P-2.54DSA(01) specifikacijos
Dalies numeris MDF7-25P-2.54DSA(01) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 25POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26954 pcs Duomenų lapas MDF7-25P-2.54DSA(01).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija MDF7 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.612" (15.54mm) Kiti vardai 547-0023-0-01
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 25
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 25 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.394" (10.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 30.0µin (0.76µm) Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Header
Susiję produktai
MDF7-25S-2.54DSA(31)
MDF7-25S-2.54DSA(31)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 25POS SINGLE TIN
Sandelyje: 6025 pcs
parsisiųsti: MDF7-25S-2.54DSA(31).pdf
RFQ
MDF7-24S-2.54DSA(55)
MDF7-24S-2.54DSA(55)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 24POS SINGLE TIN
Sandelyje: 56100 pcs
parsisiųsti: MDF7-24S-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-25S-2.54DSA(14)
MDF7-25S-2.54DSA(14)
parsisiųsti: MDF7-25S-2.54DSA(14).pdf
MDF7-24S-2.54DSA(56)
MDF7-24S-2.54DSA(56)
parsisiųsti: MDF7-24S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-25P-2.54DS(56)
MDF7-25P-2.54DS(56)
apibūdinimas: CONN HDR 25POS 2.54MM
parsisiųsti: MDF7-25P-2.54DS(56).pdf
MDF7-24S-2.54DSA
MDF7-24S-2.54DSA
parsisiųsti: MDF7-24S-2.54DSA.pdf
MDF7-25P-2.54DSA(55)
MDF7-25P-2.54DSA(55)
parsisiųsti: MDF7-25P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(32)
MDF7-25S-2.54DSA(32)
apibūdinimas: CONN RECEPT 25POS 2.54MM TH
parsisiųsti: MDF7-25S-2.54DSA(32).pdf
MDF7-25P-2.54DSA(37)
MDF7-25P-2.54DSA(37)
parsisiųsti: MDF7-25P-2.54DSA(37).pdf
MDF7-25S-2.54DSA
MDF7-25S-2.54DSA
parsisiųsti: MDF7-25S-2.54DSA.pdf
MDF7-24S-2.54DSA(69)
MDF7-24S-2.54DSA(69)
parsisiųsti: MDF7-24S-2.54DSA(69).pdf
MDF7-25P-2.54DS(55)
MDF7-25P-2.54DS(55)
parsisiųsti: MDF7-25P-2.54DS(55).pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus