MDF7-18P-2.54DSA(01)
HiroseHirose
MDF7-18P-2.54DSA(01) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-18P-2.54DSA(01)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 18POS 2.54MM
Duomenų lapai: MDF7-18P-2.54DSA(01).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MDF7-18P-2.54DSA(01) specifikacijos
Dalies numeris MDF7-18P-2.54DSA(01) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 18POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48253 pcs Duomenų lapas MDF7-18P-2.54DSA(01).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija MDF7 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.612" (15.54mm) Kiti vardai 547-0022-8-01
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 18 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.394" (10.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 30.0µin (0.76µm) Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Header
Susiję produktai
MDF7-17S-2.54DSA
MDF7-17S-2.54DSA
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 17POS SINGLE TIN
Sandelyje: 5419 pcs
parsisiųsti: MDF7-17S-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-18S-2.54DSA(31)
MDF7-18S-2.54DSA(31)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 18POS SINGLE TIN
Sandelyje: 5205 pcs
parsisiųsti: MDF7-18S-2.54DSA(31).pdf
RFQ
MDF7-17S-2.54DSA(55)
MDF7-17S-2.54DSA(55)
parsisiųsti: MDF7-17S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-18S-2.54DSA(55)
MDF7-18S-2.54DSA(55)
parsisiųsti: MDF7-18S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-18P-2.54DS(55)
MDF7-18P-2.54DS(55)
apibūdinimas: CONN HDR 18POS 2.54MM
parsisiųsti: MDF7-18P-2.54DS(55).pdf
MDF7-18P-2.54DSA(55)
MDF7-18P-2.54DSA(55)
parsisiųsti: MDF7-18P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-18P-2.54DS(56)
MDF7-18P-2.54DS(56)
parsisiųsti: MDF7-18P-2.54DS(56).pdf
MDF7-18S-2.54DSA(56)
MDF7-18S-2.54DSA(56)