MDF7-13S-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-13S-2.54DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-13S-2.54DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECEPT 13POS SINGLE TIN
Duomenų lapai: MDF7-13S-2.54DSA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MDF7-13S-2.54DSA specifikacijos
Dalies numeris MDF7-13S-2.54DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RECEPT 13POS SINGLE TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5627 pcs Duomenų lapas MDF7-13S-2.54DSA.pdf
Įtampos įvertinimas 250VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija MDF7
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai *MDF7-13S-2.54DSA
H2558
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 13
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.197" (5.00mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 13 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 39.4µin (1.00µm) Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Receptacle, Bottom Entry
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDF7-13S-2.54DSA(57)
MDF7-13S-2.54DSA(57)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RCPT 13POS 2.54MM
Sandelyje: 21260 pcs
parsisiųsti: MDF7-13S-2.54DSA(57).pdf
RFQ
MDF7-14D-2.54DSA(55)
MDF7-14D-2.54DSA(55)
Gamintojai: Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas: CONN RECEPT 14POS DOUBLE GOLD
Sandelyje: 59722 pcs
parsisiųsti: MDF7-14D-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-13S-2.54DSA(55)
MDF7-13S-2.54DSA(55)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 13POS SINGLE TIN