MDF6-8DP-3.5DSA(06)
HiroseHirose
MDF6-8DP-3.5DSA(06) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF6-8DP-3.5DSA(06)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 8POS 3.5MM DIP
Duomenų lapai: MDF6-8DP-3.5DSA(06).pdf
  • Pranešimas
MDF6-8DP-3.5DSA(06) specifikacijos
Dalies numeris MDF6-8DP-3.5DSA(06) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 8POS 3.5MM DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4111 pcs Duomenų lapas MDF6-8DP-3.5DSA(06).pdf
Įtampos įvertinimas 300V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija MDF6 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.197" (5.00mm)
Pikis - poravimas 0.138" (3.50mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 8 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA), Nylon Izoliacijos aukštis 0.512" (13.00mm)
Izoliacijos spalva White Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 8 position 0.138" (3.50mm) Dabartinis įvertinimas -
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.138" (3.50mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.220" (5.59mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 39.4µin (1.00µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDF6-8DP-3.5DS(05)
MDF6-8DP-3.5DS(05)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 8POS 3.5MM