MDF6-4DP-3.5DSA(05)
HiroseHirose
MDF6-4DP-3.5DSA(05) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF6-4DP-3.5DSA(05)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 4POS 3.5MM DIP
Duomenų lapai: MDF6-4DP-3.5DSA(05).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MDF6-4DP-3.5DSA(05) specifikacijos
Dalies numeris MDF6-4DP-3.5DSA(05) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 4POS 3.5MM DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 149233 pcs Duomenų lapas MDF6-4DP-3.5DSA(05).pdf
Įtampos įvertinimas 300V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija MDF6 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.197" (5.00mm)
Pikis - poravimas 0.138" (3.50mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai H124176
MDF6-4DP-3.5DSA(05)-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA), Nylon Izoliacijos aukštis 0.512" (13.00mm)
Izoliacijos spalva White Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 4 position 0.138" (3.50mm) Dabartinis įvertinimas -
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.138" (3.50mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.220" (5.59mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 39.4µin (1.00µm) Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin-Copper Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDF6-4DP-3.5DS(05)
MDF6-4DP-3.5DS(05)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 4POS 3.5MM
Sandelyje: 78556 pcs
parsisiųsti: MDF6-4DP-3.5DS(05).pdf
RFQ
MDF6-4DP-3.5DSA(06)
MDF6-4DP-3.5DSA(06)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 4POS 3.5MM DIP
Sandelyje: 83586 pcs
parsisiųsti: MDF6-4DP-3.5DSA(06).pdf
RFQ
MDF6-4DP-3.5DS(06)
MDF6-4DP-3.5DS(06)