MA35-52P-2DS(71)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MA35-52P-2DS(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONNECTOR 52POS
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MA35-52P-2DS(71) specifikacijos
Dalies numeris MA35-52P-2DS(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONNECTOR 52POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5866 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 200VAC Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija MA35 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm)
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 588-0368-8-71
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 52
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA), Nylon Izoliacijos aukštis 0.157" (4.00mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 52 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 2A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.102" (2.60mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.138" (3.50mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 118.1µin (3.00µm)