MA35-30P-2DS(71)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MA35-30P-2DS(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONNECTOR 30POS
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MA35-30P-2DS(71) specifikacijos
Dalies numeris MA35-30P-2DS(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONNECTOR 30POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4001 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 200VAC Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija MA35 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm)
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 588-0364-7-71
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA), Nylon Izoliacijos aukštis 0.157" (4.00mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 30 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas 2A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.102" (2.60mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.138" (3.50mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 118.1µin (3.00µm)
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 118.1µin (3.00µm) Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MA35-44P-2DS(51)
MA35-44P-2DS(51)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONNECTOR 44POS