LF13WBP-11P
HiroseHirose
LF13WBP-11P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LF13WBP-11P
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 11POS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: LF13WBP-11P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
LF13WBP-11P specifikacijos
Dalies numeris LF13WBP-11P Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG MALE 11POS GOLD SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5370 pcs Duomenų lapas LF13WBP-11P.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 13 "Shell" medžiaga Zinc Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija LF
Pakuotė Bulk Kiti vardai *LF13WBP-11P
HR1926
LF13WBP11P
Orientacija Keyed Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 11 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 2A, 10A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy