JR25WCC-14(72)
HiroseHirose
JR25WCC-14(72) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JR25WCC-14(72)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN CABLE CLAMP SZ 25 M28 BLACK
Duomenų lapai: JR25WCC-14(72).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
JR25WCC-14(72) specifikacijos
Dalies numeris JR25WCC-14(72) Gamintojas Hirose
Galimas kiekis 6005 pcs Duomenų lapas JR25WCC-14(72).pdf
Įveskite Cable Clamp Sriegio dydis M28x0.75
Ekranavimas - "Shell Size" - Įterpti 25
Serija JR-W Dengimas Chrome
Kiti vardai 114-2066-0-72
H124138
JR25WCC-14(72)-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Naudoti su / susijusiais produktais JR-W Series Plug funkcijos Clamp Screws, Gasket, Washer
Skersmuo - išorėje 1.220" (30.99mm) Išsamus aprašymas Black Connector Cable Clamp M28x0.75 25
Spalva Black Kabelių atidarymas 0.551" (14.00mm)