JR16WCC-12(72)
HiroseHirose
JR16WCC-12(72) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JR16WCC-12(72)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN CABLE CLAMP SZ 16 M20 BLACK
Duomenų lapai: JR16WCC-12(72).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
JR16WCC-12(72) specifikacijos
Dalies numeris JR16WCC-12(72) Gamintojas Hirose
Galimas kiekis 8398 pcs Duomenų lapas JR16WCC-12(72).pdf
Įveskite Cable Clamp Sriegio dydis M20x0.75
Ekranavimas - "Shell Size" - Įterpti 16
Serija JR-W Dengimas Chrome
Kiti vardai 114-2056-7-72
H124113
JR16WCC-12(72)-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Naudoti su / susijusiais produktais JR-W and RM-W Series Plug funkcijos Clamp Screws, Gasket, Washer
Skersmuo - išorėje 0.906" (23.00mm) Išsamus aprašymas Black Connector Cable Clamp M20x0.75 16
Spalva Black Kabelių atidarymas 0.472" (12.00mm)