HR34B-12WPD-10SC
HiroseHirose
HR34B-12WPD-10SC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HR34B-12WPD-10SC
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Duomenų lapai: HR34B-12WPD-10SC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
HR34B-12WPD-10SC specifikacijos
Dalies numeris HR34B-12WPD-10SC Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5974 pcs Duomenų lapas HR34B-12WPD-10SC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 12
"Shell" medžiaga Zinc Alloy "Shell Finish" Chrome
Serija HR34B Pakuotė Tray
Kiti vardai 134-0037-6-00
H124072
HR34B-12WPD-10SC-ND
Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 10
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Apima -
Būsto spalva Black funkcijos Backshell, Coupling Nut, Strain Relief
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Strain Relief
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Zinc Alloy, Black Chrome Sujungimo veržlės skersmuo 0.748" (19.00mm)