HR30-7R-10PC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR30-7R-10PC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HR30-7R-10PC
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECEPT 10POS MALE CRIMP
Duomenų lapai: HR30-7R-10PC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
HR30-7R-10PC specifikacijos
Dalies numeris HR30-7R-10PC Gamintojas Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas CONN RECEPT 10POS MALE CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5124 pcs Duomenų lapas HR30-7R-10PC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG - Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Polyphenylene Sulfide (PPS)
Serija HR30 RoHS statusas Tray
Kištukas / poravimosi skersmuo Black Kiti vardai *HR30-7R-10PC
HR307R10PC
HR867
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 10
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Gamintojo kodas HR30-7R-10PC Didelis skersmuo tiekiamas 7
Įdėkite medžiagą - Apima 4 pcs - 1 Connector, 1 Gasket, 1 Lockwasher, 1 Nut
funkcijos - Išplėstas aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
apibūdinimas CONN RECEPT 10POS MALE CRIMP Dabartinis - maks. / Kontaktas Push-Pull