HR25A-9R-20SC
HiroseHirose
HR25A-9R-20SC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HR25A-9R-20SC
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 20POS PNL MT
Duomenų lapai: HR25A-9R-20SC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
HR25A-9R-20SC specifikacijos
Dalies numeris HR25A-9R-20SC Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 20POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6976 pcs Duomenų lapas HR25A-9R-20SC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 9
"Shell" medžiaga Zinc Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija HR25A Pakuotė Bulk
Kiti vardai *HR25A-9R-20SC
HR1895
HR25A9R20SC
Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 20
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo - Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 20 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount