HR25-9TP-12P
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR25-9TP-12P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HR25-9TP-12P
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG 12POS MALE CIRC
Duomenų lapai: HR25-9TP-12P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
HR25-9TP-12P specifikacijos
Dalies numeris HR25-9TP-12P Gamintojas Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas CONN PLUG 12POS MALE CIRC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5484 pcs Duomenų lapas HR25-9TP-12P.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus -
Nutraukimas Solder Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Brass and Zinc, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija HR25
RoHS statusas Bulk Kiti vardai *HR25-9TP-12P
HR703
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas HR25-9TP-12P Didelis skersmuo tiekiamas 9
funkcijos Cable Clamp Išplėstas aprašymas 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Gold
apibūdinimas CONN PLUG 12POS MALE CIRC Dabartinis įvertinimas 1A
Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Kabelio skersmuo -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HR25-9TP-12P(72)
HR25-9TP-12P(72)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 12POS GOLD SOLDER