HR10A-7P-4SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR10A-7P-4SC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HR10A-7P-4SC
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HR10A PLUG 4POS FEMALE
Duomenų lapai: HR10A-7P-4SC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
HR10A-7P-4SC specifikacijos
Dalies numeris HR10A-7P-4SC Gamintojas Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas CONN HR10A PLUG 4POS FEMALE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5136 pcs Duomenų lapas HR10A-7P-4SC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 1.0mm Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus - Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Zinc Alloy
Serija HR10A RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai *HR10A-7P-4SC
HR165
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 4
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Gamintojo kodas HR10A-7P-4SC Didelis skersmuo tiekiamas 7
Įdėkite medžiagą - Apima -
funkcijos Backshell, Cable Clamp, Strain Relief Išplėstas aprašymas 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
apibūdinimas CONN HR10A PLUG 4POS FEMALE Dabartinis - maks. / Kontaktas Push-Pull
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas - Sujungimo veržlės skersmuo Nickel
Kontaktinė forma Polybutylene Terephthalate (PBT) Kontaktinė medžiaga Keyed
Jungties tipas Plug Housing Kūno medžiaga -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HR10A-7P-4SC(73)
HR10A-7P-4SC(73)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
Sandelyje: 9854 pcs
parsisiųsti: HR10A-7P-4SC(73).pdf
RFQ
HR10A-7P-5P(74)
HR10A-7P-5P(74)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5892 pcs
parsisiųsti: HR10A-7P-5P(74).pdf
RFQ
HR10A-7P-4S
HR10A-7P-4S
Gamintojai: Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas: 4 CONTACT PLUG W/SOCKET INSERT
parsisiųsti: HR10A-7P-4S.pdf
HR10A-7P-4PC(73)
HR10A-7P-4PC(73)
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE
parsisiųsti: HR10A-7P-4PC(73).pdf
HR10A-7P-5S(73)
HR10A-7P-5S(73)
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP
parsisiųsti: HR10A-7P-5S(73).pdf
HR10A-7P-4S(73)
HR10A-7P-4S(73)
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
parsisiųsti: HR10A-7P-4S(73).pdf
HR10A-7P-5P
HR10A-7P-5P
apibūdinimas: CONN PLUG 5 POS W/PIN INSERT